O firmie

Parę słów o nas

WIAKOM

WIAKOM jest firmą prywatną , zajmującą się świadczeniem usług informatycznych na terenie miasta Mielec i okolic. Oferujemy również stały dostęp do Internetu oraz prowadzimy serwis sprzętu komputerowego.Naszym głównym celem jest zapewnienie bezpiecznego, bezawaryjnego i szybkiego dostępu do Internetu przez cała dobę. Nasze sieci są administrowane do późnych godzin nocnych celem zapewnienia stabilności usług oferowanych naszym odbiorcom .   Używając nowoczesnej i sprawdzonej technologii, a także dzięki naszemu zaangażowaniu i wiedzy, wierzymy że spełnimy wszystkie Państwa oczekiwania.

Zaufany partner

BEZPIECZNE ROZWIĄZANIA

Jednym z wielu atutów naszej firmy jest dynamiczny rozwój w zakresie usług związanych z dostępem do internetu. Dysponujemy najbardziej rozwiniętym szkieletem sieci radiowej w Mielcu i okolicznych miejscowości, a posiadanie ponad 60 punktów dostępowych pozwala nam kompleksowo podłączać do internetu Klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucje.

TRANSMISJA DANYCH
Czasami sam internet nie wystarcza, bowiem potrzebne jest połączenie ze sobą oddziałów firmy albo instytucji, które mieszczą się w różnych częściach miasta. W takim przypadku polecamy nasze usługi, realizowane na dwa sposoby. Pierwszy polega na wykorzystaniu posiadanej przez nas infrastruktury, co ogranicza koszty (generowane przez budowę nowej), a drugi to budowa toru, dostosowanego w pełni indywidualnie do potrzeb Klienta i wykorzystywanego tylko przez niego. Znacząco zwiększa to możliwości działania. Możliwości korzystania z zasobów firmy, której siedziba znajduje się w innym miejscu jest sporo.